Start-up po polsku

utworzone przez 30 kwi 2019Książki0 komentarzy

Start-up po polsku to jedna z niewielu książek dotyczących zakładania i prowadzenia startupu w polskiej rzeczywistości. Wiele tez i teorii powiela te dostępne w innych publikacjach dotyczących tematyki, ale fakt, że odnosi się do naszych realiów – zwiększa jej wartość w oczach początkującego businessmana. Poza metodologią pracy nad startupem dowiesz się też m.in. jakie formalności trzeba przejść, jak wyglądają sprawy podatkowe itp. itd

Autorzy: Kamila Mikołajczyk, Dariusz Nawojczyk

Książkę tę powinien przeczytać każdy młody przedsiębiorca. Zawiera ona solidne podstawy, które pomogą Ci rozpocząć działalność na rynku w warunkach dużej niepewności. I nie chodzi jedynie o branżę technologiczną. Jeśli zastanawiasz się nad założeniem własnej firmy, jest to książka dla Ciebie. Pomoże Ci odpowiedzieć na pytania, czy, dlaczego i jak ją założyć oraz jak zadbać o jej rynkowe przetrwanie. 

Paweł Tkaczyk,
autor książki Zakamarki marki

To absolutnie obowiązkowa pozycja dla kogoś, kto rusza w start-upową podróż. Kompendium początkującego przedsiębiorcy, obok którego nie powinieneś przejść obojętnie. Polecam wszystkim marzącym o własnym biznesie. 

Przemysław Pająk,
redaktor naczelny Spider’s Web

Od zera do milionera – załóż i skutecznie rozwijaj własny e-biznes!

  • Dowiedz się, jak realizować swoje pomysły biznesowe
  • Naucz się zdobywać fundusze na rozwój przedsiębiorstwa
  • Poznaj skuteczne sposoby sprzedaży i zarządzania firmą
  • Odkryj najlepsze metody komunikacji z klientami

 

Gdzie kupić?

Staram się dla was znaleźć najkorzystniejsze ceny na książki opisywane przeze mnie. Dzięki partnerstwu z księgarnią biznesową Onepress (należącą do wydawnictwa Helion) – mogę zaoszczędzić Ci czasu spędzonego na poszukiwaniu ulubionej formy książki.

Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This