Yanado – zarządzanie projektami w Gmail

utworzone przez 7 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Praktycznie każdy używa Gmaila – przynajmniej do celów prywatnych. W wielu przypadkach firmy decydują się na świetny Gsuite – czyli Gmail we własnej domenie. A skoro każdy tego używa – po co przeskakiwać pomiędzy kolejnymi narzędziami? Opisywaliśmy już Streak – czyli CRM w Gmail… Teraz czas na Yanado – czyli zarządzanie projektami w Gmail – bez potrzeby zmiany przyzwyczajeń.

Niezależnie jaką formę pracy z projektami preferujesz – karty Cabana, czy standardową todo listę – Yanado jest dla Ciebie. Posiada wszystkie funkcjonalności dostępne w większości systemów zarządzania projektami, jak przypomnienia, powtarzalne zadania czy kolaborację z zespołem.

Dlaczego zarządzanie projektami w Gmail?

Większość z nas ma otwartą zakładkę z pocztą cały czas. To tam odbywa się większość komunikacji – czy to mailowej, czy to za pomocą hangouts. Tam też mamy kalendarz do którego wpisujemy spotkania i wydarzenia. Naturalne wydaje się więc rozwiązanie, które rozszerzy funkcjonalność naszej skrzynki. Dzięki temu zachowamy większy porządek w otwartych kartach i nie będzie trzeba szukać zakładki, w której odznaczamy kolejne rzeczy zrealizowane, oraz przypiszemy zadania członkom naszego zespołu. Dodatkowo – czym mniej otwartych zakładek, tym mniejsze zużycie pamięci naszego komputera. Co za tym idzie wydajniejsza praca.

W zależności od wybranego planu (dostępne opcje zarówno darmowe jak i płatne) zwiększają się możliwości tego narzędzia. Dodakowo Yanado posiada również swoją aplikację na urządzenia mobilne, więc Twoja lista zadań będzie zawsze z Tobą.

  • Darmowa wersja dla jednego użytkownika
  • Cena od $6 użytkownik/miesięcznie
  • Powiadomienia
  • Dodawanie wiadomości email jako zadań
  • Widok listy lub kart
  • Wzorce projektów i zadań
  • Integracje z aplikacjami zewnętrznymi
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This