Poznajmy się

Cześć, nazywam się Paweł Szynkiewicz i od ponad 20 lat zajmuję się szeroko pojmowanym projektowaniem.

Urodziłem się w 1980 roku w Warszawie, cały czas tu mieszkam… i nie zamierzam się wyprowadzać 😉

Na co dzień – pracuję w Centralnym Ośrodku Informatyki, gdzie jestem kierownikiem jednego z zespołów projektowania oraz jednocześnie – Starszym Projektantem UX/UI. Praca tam daje mi masę satysfakcji, bo wiem, że to co tworzę – będzie używane przez miliony użytkowników. A wyzwania z tym związane nie pozwalają się nudzić.

Przez ostatnie lata – będąc właścicielem SOFF Studio Kreatywne – zajmowałem się rozwiązywaniem problemów biznesowych moich Klientów. Głównie przez tworzenie serwisów internetowych i aplikacji, które umożliwiały im wybicie się ponad przeciętność ze swoją marką lub produktem. Ostatnie kilkanaście lat współpracowałem głownie z korporacjami farmaceutycznymi starając się przekazywać wiedzę lekarzom oraz farmaceutom w jak najatrakcyjniejszy sposób.

Oczywiście po rozpoczęciu pracy w COI nie porzuciłem pracy na własny rachunek – po godzinach dzielę się swoim doświadczeniem w ramach freelance.

A prywatnie?

Prywatnie ojciec dwóch córek i szczęśliwy mąż. Jestem freakiem produktywności oraz motoryzacji – te dwa tematy są moim konikiem, co może (ale nie musi 😉 być widoczne w moich wpisach.