GrowSumo – jak zdobyć influencerów?

utworzone przez 7 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Przyciągnięcie pierwszych użytkowników do Twojego startupu potrafi być nie lada wyzwaniem. Kiedy skończy się nasza lista znajomych na portalach społecznościowych – zaczyna się problem… Skąd wziąć kolejnych? Zanim nasz projekt zacznie być rozpoznawalny i będzie przyciągał kolejnych użytkowników dzięki poleceniom i publikacjom – trzeba samemu napędzać „maszynę rozpoznawalności”. Jak to zrobić?

Pierwszą myślą jest reklama – oczywiście można tworzyć kampanie, adwordsy itp… ale efekt jest ciężki do osiągnięcia. Najlepiej by było mieć influencer’ów … ale skąd ich wziąć? Ci najbardziej rozpoznawalni bardzo się cenią. A jakby móc za ułamek tej kwoty stworzyć własnych?

Jak zdobyć influencerów?

Dzięki GrowSumo każdy nasz użytkownik, każdy nasz znajomy może być influencerem. Ponieważ nie ma chyba osoby, która nie lubi dostawać korzyści bez wysiłku – warto dać ludziom możliwość zarobienia na polecaniu naszego produktu. Jeśli obiecasz podzielić się swoimi dochodami z użytkownikami – Twoi Klienci będą przyprowadzać nowych Klientów. I to oni będą ich przekonywać do kupna Twoich usług czy produktu.

GrowSumo pozwala w prosty sposób stworzyć programy afiliacyjne, dzięki którym to nasi użytkownicy będą starali się sprzedawać nasz produkt… bo mogą na tym zarobić:)

Jako ciekawostkę możemy zdradzić, że część linków dostępnych w naszym serwisie również jest wspierana przez GrowSumo – dzięki temu możemy się rozwijać w mało inwazyjny sposób.

  • Dostęp i używanie platformy jest bezpłatne!
  • Duża ilość aplikacji dostępna na platformie – można przystąpić do programów afiliacyjnych z jednego miejsca
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This