Shift – natywna aplikacja Gmail?

utworzone przez 7 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Gmail jest świetnym narzędziem. Doskonała poczta z dużą ilością integracji, świetny kalendarz, komunikator itp. Niestety jest dostępny tylko jako aplikacja SaaS dostępna w przeglądarce. A gdyby była natywna aplikacja gmail. Czy nie byłoby dobrze mieć do dyspozycji powiadomienia systemowe, obsługę linków do adresów email itp. itd.? A gdyby ta sama aplikacja umożliwiała używanie na raz kilku kont gmail oraz innych aplikacji Saas?

Aplikacja Gmail istnieje….

Tylko nie jest tworzona przez Google, a przez zewnętrznych developerów (przy współudziale Polaków:) Co więcej – jest to aplikacja, która umożliwia podłączenie wielu rozwiązań SaaS w jednym miejscu i korzystać z ich dobrodziejstw jako osobnej aplikacji. Ta jedna aplikacja pozwala odciążyć Twoją przeglądarkę internetową i nie obawiać się nieumyślnego zamknięcia ważnej zakładki.

  • Wersja darmowa (ograniczona do 2 kont)
  • Wersja pełna od $29,99 rocznie
  • Aplikacje na wszystkie platformy desktop
  • Powiadomienia systemowe
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This