Crowdfire – planowanie kampanii społecznościowych

utworzone przez 6 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Planowanie kampanii społecznościowych może być wyzwaniem jeśli posiadasz więcej profili niż jeden. A jeśli masz swój projekt na pewno masz ich więcej. Facebook, Twitter, Pinterest, Youtube…. to tylko te podstawowe, które powinieneś mieć. Ale jeśli poważnie myślisz o swoim startupie – z pewnością masz jeszcze profile pokrewne… blogi, które mają za zadanie przyciągnąć Klientów, fanpage informacyjne itp. W pewnym momencie zapanowanie nad samą dystrybucją treści pomiędzy nimi jest problematyczne. A co z interakcjami, ze znajdywaniem nowych, potencjalnie interesujących tematów i odbiorców? Jak to zrobić bez zatrudniania sztabu ludzi?

Automatyczne planowanie kampanii społecznościowych

W tym celu powstał Crowdfire. W przeciwieństwie do innych narzędzi obiecujących zapanowanie nad twoimi timelinami społecznościowymi – tutaj możesz jeszcze rozszerzać swoje wpływy o nowe tematy. Crowdfire poza standardowym planowaniem publikacji w sieciach pozwala również obserwować tematy, którymi się interesujesz. Dzięki temu możesz od razu reagować na aktualności czy zapytania dotyczące rozwiązań oferowanych przez Twój startup. Dodatkowo aplikacja ta zapewnia pełną automatyzację publikacji informacji z Twoich blogów czy sklepów – wszystko można zaplanować wg prostych reguł. Nie trzeba nawet wspominać, że każdy materiał jest przygotowywany dokładnie wg wytycznych każdej sieci społecznościowej – łącznie z proponowaniem obrazów jakich możesz użyć.

  • Wersja darmowa z ograniczoną funkcjonalnością
  • Wersja pełna od $7,48 miesięcznie
  • Kompleksowa analityka postów
  • Sugestie nowych treści/źródeł
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This