Logojoy – tworzenie logo dla startupu

utworzone przez 6 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Chciałbyś mieć profesjonalne logo dla startupu? Nie masz środków na zatrudnienie agencji brandingowej, a nie chcesz kupować wątpliwej jakości logotypów na portalach aukcyjnych? Masz swoją wizję, ale nie bardzo wiesz jak ją przekazać projektantowi?

Korzystanie z narzędzi typu Word czy Powerpoint do tego celu jest błędem. Ty nie będziesz w pełni zadowolony z efektu końcowego, a i tak efekt prac nie będzie się nadawał do każdego celu. Oczywiście – najlepiej zatrudnić specjalistów. Ale w początkowym stadium projektu jest to wydatek zdecydowanie przekraczający możliwości finansowe młodego biznesu. Natomiast kupienie logo za 100 czy 200 zł na Facebooku czy Allegro nigdy nie da efektów jakie byś chciał osiągnąć.

Mamy dobrą wiadomość – możesz sam stworzyć logo, które będzie profesjonalnie wyglądało i będzie profesjonalnie przygotowane…

Jak samodzielnie stworzyć logo dla startupu?

W tym celu powstalo Logojoy. Jeśli tylko masz wizję identyfikacji swojego projektu – za pomocą tego serwisu samodzielnie i „od ręki” stworzysz projekt, który będzie się nadawał do każdego profesjonalnego celu. Na start wystarczy. A jak już startup się sprawdzi i będzie zarabiał – będziesz mógł pomyśleć o redesignie i zamówić identyfikację u profesjonalistów.

Jak działa Logojoy? W przeciwieństwie do większości tego typu usług logotypy nie są projektowane przez przypadkowych ludzi z odrobiną wiedzy, a przez aplikację wspomaganą sztuczną inteligencją. Do Ciebie należy:

  • Pokazanie jakiego typu logotypy Ci się podobają,
  • Wybranie najlepszych wg Ciebie sposobów prezentacji logotypów,
  • Wpisanie nazwy i sloganu i…
  • Dopieszczenie końcowego efektu.

Wszystko za pomocą intuicyjnej aplikacji on-line.

W zależności od pakietu jaki wybierzesz możesz dostać sam plik logotypu, pliki we wszystkich rozmiarach łącznie z prostą księgą ID, jak również opcję doszlifowania Twojego logotypu przez profesjonalnego projektanta…. A to wszystko za mniejszą kwotę niż kosztuje godzina pracy profesjonalnego studia.

  • Cena od $20 (jedno logo)
  • Kreator umożliwiający automatyzację tworzenia na podstawie preferencji wizualnych
  • Możliwość otrzymania kompletu materiałów razem z brandbookiem ($90)
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This