Vyper – grywalizacja dla użytkowników

utworzone przez 7 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Stworzyłeś swój MVP i teraz chciałbyś przyciągnąć pierwszych Klientów. Ale jak to zrobić przy ograniczonych zasobach? Najlepiej zachęcić użytkowników odwiedzających Twój projekt w sprzedawców. Grywalizacja dla użytkowników jest w sumie najtańszym sposobem na reklamowanie Twojego projektu.

Grywalizacja to nie tylko afiliacja

Dzięki Vyper możesz tworzyć system nagradzający użytkowników za przyciąganie kolejnych użytkowników i Klientów – dzięki temu np. za każdą osobę zaproszoną przez użytkownika do rejestracji konta – zapraszający dostanie miesiąc używania aplikacji za darmo lub procent od dochodów zarobionych dzięki poleconym przez niego Klientom. Na pierwszy rzut oka wygląda jak klasyczny system afiliacyjny, jednak grywalizacja poza samymi zyskami daje też możliwość współzawodnictwa. Za pomocą Vyper możesz stworzyć ranking, który da możliwość dodatkowych zysków dla najaktywniejszych użytkowników. Dodatkowo dostajesz narzędzia do zachęcania Klientów, tworzenia landingpageów itp. Ten jeden system umożliwia społecznościową reklamę Twojego produktu przy minimalnym wysiłku z Twojej strony. Szczegóły możesz poznać oglądając film poniżej (wersja anglojęzyczna):

  • Cena od $34 miesięcznie
  • Najtańszy abonament umożliwia obsługę do 10000 użytkowników
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This