Control – kontrola przychodów w czasie rzeczywistym

utworzone przez 7 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Uwaga! Usługa Control przestała funkcjonować w styczniu 2019r 🙁 Aktualnie szukamy czegoś godnego do jej zastąpienia.

Prawdopodobnie Twój projekt, aplikacja itp. ma płatne konta, czy wersje. I bardzo prawdopodobne, że poza rodzimym rykiem do rozliczeń używasz Stripe, PayPal, czy inne systemy płatności… Możliwe, że masz nawet kilka uruchomionych. Każdy system ma swoje sposoby księgowania, liczenia wpływów itp. Skąd masz wiedzieć jaka jest skuteczność Twoich działań, jeśli nie jesteś w stanie zobaczyć ogółem zachowań Twoich Klientów? Czy możliwa jest kontrola przychodów w czasie rzeczywistym?

Każdy startup chce zarabiać. I jak zaczynają się pojawiać przychody wszyscy są zadowoleni. Wiadomo – na początku powoli, potem coraz więcej. W pewnym momencie codziennie zaczynają pojawiać się wpływy na wszystkich kontach podpiętych do płatności. Problem pojawia się w pewnym momencie, kiedy sprzedaż zaczyna się zmieniać i nie wiesz dlaczego. Niby cały czas zarabiasz, ale nie wiesz tak naprawdę co ten zarobek napędza.

Jak wygląda kontrola przychodów?

Ciągłe przełączanie między kontami i analiza może być frustrująca… Control rozwiązuje ten problem. W jednym miejscu masz podłączone wszystkie swoje systemy i w czasie rzeczywistym możesz analizować wpływy i zachowania Klientów np. na kampanię reklamową, czy zmiany cen. Tylko widząc pełen obraz swoich przychodów jesteś w stanie podejmować racjonalne decyzje odnośnie dalszych kroków związanych z promocją Twojego biznesu. Aplikacja działa w przeglądarce i poza obserwacją kont nie ma dostępu do Twoich rachunków. Dzięki temu Twoje pieniądze są bezpieczne i dostępne tylko dla Ciebie i jednocześnie masz pełną wiedzę o swoich wpływach finansowych.

Sprawdź Control

Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This