Shakr – samodzielnie stwórz video promocyjne

utworzone przez 7 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Chcesz zareklamować swój startup? A może chcesz wytłumaczyć w formie video o co chodzi w Twoim projekcie? Oczywiście – najlepiej jest przygotować scenariusz, wynająć animatora czy agencję i mieć wszystko przygotowane dokładnie pod siebie… Niestety – koszt i czasochłonność tych działań dla raczkującego biznesu jest raczej nie do przełknięcia. Więc w większości przypadków kończy się na wybraniu grafiki ze stocka, dopisania zdania zachęty i liczenia, że reklama przyniesie skutek. Jest jednak inny sposób na video promocyjne…

Samodzielnie stwórz video promocyjne!

Możesz samemu zająć się przygotowaniem animacji bez konieczności rysowania chociażby jednej klatki. Nie musisz mieć umiejętności grafika i animatora. Możesz użyć narzędzia pozwalającego stworzyć animację z gotowych klipów. W tym celu właśnie powstał Shakr. Dzięki edytorowi online oraz bazie ponad 2000 animacji bazowych – możesz w prosty sposób sam stworzyć dokładnie to co chcesz. Sam proces jest bardzo prosty i intuicyjny. Bez potrzeby instalowania żadnych aplikacji możesz niczym z klocków złożyć gotowy film zawierający animacje, dźwięk i Twoje własne teksty.

  • Cena od $99 miesięcznie
  • Dostęp do ponad 3000 filmów video jako bazy Twojej animacji
  • Dostęp do licencjonowanej muzyki
  • Nielimitowana ilość tworzonych filmów video
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This