inFakt- prosta księgowość przez internet ??

utworzone przez 10 kwi 2018Narzędzia0 komentarzy

Kiedy zakładasz firmę – niezależnie od tego czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza, czy startup mający w perspektywie obracać milionami złotych – musisz pomyśleć o formalnościach na start oraz nad późniejszą „papierkową robotą”. Niestety – firma to nie tylko zlecenia i pomysły, ale również faktury, koszty, formularze urzędowe itp. Oczywiście – można zawsze zatrudnić księgową, ale nie ukrywajmy – zwłaszcza w początkowym okresie jest to znaczny wydatek w budżecie. Natomiast jeśli stwierdzisz, że na początku sam się tym zajmiesz „na piechotę” – szybko okaże się, że zamiast zajmować się tym co lubisz i dlaczego chciałeś pracować dla siebie – połowę czasu spędzasz nad obowiązkami formalnymi….
Rozwiązaniem może okazać się inFakt.

Jest to rozwiązanie pośrednie. W podstawowej wersji dostajesz dostęp do panelu umożliwiającego Ci prowadzenie księgowości praktycznie samodzielnie. Za pomocą prostych formularzy jesteś w stanie wystawić fakturę, dodać koszt, wygenerować i wysłać formularze do urzędu itp. Jeśli masz wątpliwości – zawsze możesz napisać lub zadzwonić do księgowej, która pomoże Ci rozwikłać problem (w godz. 7-22 od poniedziałku do soboty). Aplikacja również przypomni Ci o wszystkich terminach, przeterminowanych płatnościach itp. Dodatkowo dzięki współpracy z Finiata – będziesz mógł od razu dostać płatność za wystawioną fakturę… Wszystko z poziomu jednej aplikacji (dostępnej zarówno przez internet jako SAAS jak i w formie aplikacji mobilnej).

Możliwości inFakt mogą rosnąć razem z Twoją firmą!

Jednak to nie wszystko. Wiadomo – firmę zakładamy po to, żeby się rozwijała. W pewnym momencie możemy stwierdzić, że nie chcemy się już zajmować tym samodzielnie. InFakt umożliwia wybranie pakietu z dedykowaną księgową, która będzie w pełni zajmować się Twoimi sprawami (również reprezentować Cię w urzędach) lub udostępnienie aplikacji Twojej księgowej. Dzięki temu nie będziesz musiał się zajmować niczym związanym z dokumentami rozliczeniowymi, a jednocześnie w każdej chwili będziesz miał dostęp do systemu, żeby móc sprawdzić kondycję finansową, dodać fakturę lub chociażby wydrukować archiwalne potwierdzenie wysłania PITu. Natomiast koszt dodasz robiąc po prostu zdjęcie faktury telefonem.

Dodatkowo inFakt posiada API, dzięki czemu możemy połączyć z aplikacją np. nasz sklep internetowy – dzięki czemu Klienci od razu po zakupie będą mogli dostać fakturę… i jednocześnie faktura ta zostanie od razu ujęta w Twoich przychodach.

Korzystając z linków na tej stronie otrzymasz 10% rabatu na pierwszą płatność!

Korzystając z linków na tej stronie otrzymasz 10% rabatu na pierwszą płatność!

  • Darmowy abonament na wystawianie faktur
  • Ceny od 12 zł miesięcznie
  • Kontakt z księgowymi w każdym abonamencie
  • Możliwość reprezentacji przed urzędami (zależne od abonamentu)
  • Możliwość posiadania dedykowanej księgowej
  • Możliwość współpracy z dotychczasowym biurem księgowym (dostęp do aplikacji)
  • Polski produkt
  • Polska wersja językowa
  • Wsparcie techniczne w języku polskim
  • Dostępna aplikacja mobilna
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This