Landingi – landingpage bez programowania ??

utworzone przez 18 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Kiedy tworzysz produkt – w pewnym momencie stoisz przed koniecznością stworzenia landingpage. W sumie czym prędzej – tym lepiej, żeby można było przetestować pomysł. W trakcie rozwoju projektu coraz częściej będziesz potrzebował LP do różnych celów. Zamiast odrywać zespół do celu stworzenia czegoś od zera – lepiej zrobic landingpage bez programowania – samodzielnie za pomocą gotowych elementów. Pomocna może być w tym momencie polska platforma landingi.pl

Jak stworzyć landingpage bez programowania?

Najważniejszy jest pomysł:) Jak już nim dysponujesz – pozostaje go zrealizować. Za pomocą serwisu Landingi możesz wykorzystać jako bazę ponad 100 gotowych szablonów, ponad 5000 zdjęć oraz dużą bibliotekę ikon czy fontów. Stworzysz nie tylko strony informacyjne czy produktowe, ale również strony generujące leady z formularzami do wypełnienia, czy strony wynikowe po konwersji. Do wszystkiego możesz też wrzucić własne materiały, własny kod HTML , CSS, czy customowe skrypty JS.Wynik Twojej pracy możesz opublikować jednym kliknięciem, połączyć z fanpage na Facebooku przez dedykowaną zakładkę. Nie musisz się też matrwić o zgodność z przeglądarkami czy responsywność – wszystko jest dostępne od ręki.

Wszystko to oczywiście połączysz ze swoją domeną, więc nikt nie będzie wiedział, że LP nie jest na Twoim serwerze. W ramach abonamentu landingi.pl dba o hosting i przepustowość (serwis będzie hostowany w chmurze Amazonu), o szybkość działania (optymalizacja grafik), oraz o bezpieczeństwo (certyfikat SSL).

  • Cena od 99 zł miesięcznie
  • Nielimitowana ilość laningów
  • Kreator on-line
  • Hosting i SSL wliczony w cenę
  • Możliwość podpięcia własnych domen
  • Gotowe szablony landingpage
  • Testy A/B
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This