Hello world

utworzone przez 19 cze 2018Organizacyjne0 komentarzy

1, 2, 3 – próba mikrofonu 🙂
Po raz enty próbuję swoich sił w blogowaniu. Zazwyczaj brakowało mi zacięcia, ale mam nadzieję, że tym razem się to zmieni. W tym celu najpierw zacząłem pisać „do szuflady”, zapisując swoje pomysły i przemyślenia w evernote… Dopiero jak mi się zebrało trochę wpisów i widząc, że mam pomysły na kolejne – stwierdziłem, że mogę zacząć publikować. Oczywiście nie mogę obiecać, że będzie x wpisów miesięcznie, ale postaram się częściej tu coś zostawiać.

Ale zaraz – podobno blogi umierają… Podobno teraz przez blogi się już nie sprzedaje…

No i co z tego? Nie piszę po to, żeby na tym zarabiać. W tym celu mam swoją agencję, swoje serwisy… A blog ma być hobby 🙂 jak komuś się spodoba – super. Jak nie – trudno. Niezależnie od tego – zostaw komentarz pod wpisami – będzie mi miło.

Dotychczas nie wychodziło mi pisanie, bo sam się zamykałem w swoich założeniach – chciałem pisać na jeden konkretny temat i tego się twardo trzymać. Efektem było to, że po 2 – 3 wpisach kończyła mi się wena. Teraz nie chcę się już tak ograniczać.

O czym zamierzam pisać?

Przede wszystkim o szeroko rozumianej branży internetowej. Tworzenie stron i aplikacji, startupach, relacjach zawodowych itp. Dodatkowo będzie to miejsce, gdzie będę mógł komentować najciekawsze wg mnie wątki na grupach fb, czy ciekawe artykuły znalezione w sieci.

Ponadto jeśli z innej tematyki będę chciał coś napisać – nie będę się krępował – w końcu to moje miejsce w sieci 🙂 mam nadzieję, że wam również się to spodoba.

Miłego czytania i komentowania 🙂

Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This