LiveChat – chat na stronie ??

utworzone przez 7 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Od dłuższego czasu na większości stron sprzedażowych w prawym dolnym rogu widzimy ikonkę chatu. Zachęca ona do kontaktu z żywym człowiekiem w celu wyjaśnienia wątpliwości związanych z produktem. Powód tego jest bardzo prosty – dzięki temu odwiedzający stronę łatwo może stać się Klientem. Chat na stronie jest mało inwazyjnym sposobem na kontakt bezpośredni. Użytkownik nie czuje się osaczony, a jednocześnie w każdej chwili może zadać pytanie. Jeśli jego problem zostanie szybko rozwiązany – chętnie za to zapłaci.

Dlaczego LiveChat?

Rozwiązań tego typu jest bardzo dużo, ale LiveChat jest marką samą w sobie. A co więcej – jest to produkt polski – więc tym bardziej warto dać mu szansę:) Z pomocą tej aplikacji można w prosty sposób przydzielić osoby do komunikacji z potencjalnymi użytkownikami. Konfiguracja umożliwia przygotowanie fraz zachęcających do kontaktu, które będą od czasu do czasu dawały znać osobie przeglądającej stronę o możliwości chatu. W przypadku rozpoczęcia rozmowy – nasi pracownicy dostają powiadomienie, że ktoś ma pytanie. Mogą wtedy od razu, w czasie rzeczywistym pomóc potencjalnym Klientom. Aplikacja LiveChat dostępna jest na wszystkie liczące się platformy, a jej instalacja na stronie ogranicza się do wklejenia kilku linijek kodu.

  • Cena od $16 za stanowisko/miesięcznie
  • System ticketów dla helpdesk
  • Historia kontaktów
  • Ochrona danych osobowych
  • Raporty
  • Polska wersja językowa
  • Pomoc techniczna po polsku
  • Polski produkt 
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This