Boomr – nadzorowanie czasu pracy współpracowników

utworzone przez 6 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Kiedy Twój zespół zaczyna się rozrastać – warto wiedzieć na co poświęcają czas Twoi współpracownicy. Nadzorowanie czasu pracy współpracowników – zwłaszcza jeśli część zespołu pracuje zdalnie – pozwala odkryć „wąskie gardła” w przepływie informacji. W tym celu warto użyć narzędzia do timetrackingu. Narzędzi tego typu jest wiele, ale większość jest skierowana do freelancerów. Aplikacji dla zespołów z prostym zarządzaniem i analizą jest jak na lekarstwo. Boomr wyróżnia się wśród konkurencji.

W czym Boomr jest lepszy od konkurencji?

Przede wszystkim jest wszechstronny. Nie tylko posiada standardowe sposoby mierzenia czasu – ale również np. mierzenie czasu pracy na podstawie lokalizacji. Pozwala to automatycznie rejestrować czas pracy w biurze lub nadzorować pracę handlowców, czy dostawców. Dodatkowo aplikacja posiada wewnętrzny system komunikacji między pracownikami oraz raportowanie przełożonym w czasie rzeczywistym z możliwością ustawiania alarmów.

Oczywiście Boomr posiada również aplikacje mobilne na iOS i Android, dzięki czemu czas pracy można liczyć niezależnie od miejsca i okoliczności w których się pracuje.

  • Cena od $5 użytkownik/miesięcznie (pełna funkcjonalność)
  • Aplikacja mobilna z GPS
  • Fakturowanie z poziomu trackera
  • Podział na prace płatne i bezpłatne
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This