Viraltag – planowanie postów społecznościowych

utworzone przez 6 maj 2018Narzędzia0 komentarzy

Masz swój startup? A może dopiero planujesz go uruchomić i już wcześniej pracujesz nad PRem swojego przedsięwzięcia? Pozakładałeś profile swojego produktu we wszystkich sieciach społecznościowych… być może masz nawet profile pokrewne mające generować ruch? Ale jak nad tym zapanować w prosty sposób? Sama publikacja wiadomości na nich może pochłonąć całe dnie pracy… albo pracę kilkuosobowego zespołu. Zdecydowanie w takim przypadku potrzebne jest planowanie postów społecznościowych. Unikniesz dzięki temu wielu problemów, co pozwoli Ci koncentrować się na rozwoju Twojego startupu.

Planowanie postów społecznościowych dla zespołu

Niezależnie czy pracujesz sam, czy masz zespół odpowiedzialny za PR Twojego produktu – problemem potrafi być jak najlepsze wykorzystanie sieci społecznościowych do generowania leadów. Każda sieć ma swoje wytyczne, w każdej użytkownicy korzystają w innych godzinach. Aby wszystko mieć w jednym miejscu i nie ryzykować powielania informacji – warto skorzystać z Viraltag.

Aplikacja ta pozwala zarządzać Twoimi profilami w jednym miejscu. W prostym widoku kalendarza widzisz, który post kiedy się opublikuje. Zsynchronizujesz to z największą aktywnością Twoich odbiorców oraz zniwelujesz ryzyko powielonego lub nieskutecznego contentu. Viraltag umożliwia dokładną analizę Twoich działań oraz skuteczność Twoich treści.

  • Cena od $24 miesięcznie
  • Brak limitu postów
  • Brak limitu źródeł RSS
  • Recykling postów (jak nic nie publikujesz – system sam wrzuca wpisy z największym zaangażowaniem użytkowników
Paweł Szynkiewicz

Paweł Szynkiewicz

Projektant UX/UI

Mam ponad 20 lat doświadczenia jako projektant UX/UI. W ciągu dnia jestem Ekspertem d/s UX w Centralnym Ośrodku Informatyki oraz kierownikiem jednego z zespołów projektowania. Po godzinach zajmuję się własnymi projektami pobocznymi, które z czasem będę tu prezentował i omawiał.
Przydał Ci się powyższy wpis? Postaw mi kawę - będzie mi bardzo miło 🙂
Postaw mi kawę na buycoffee.to

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Share This